Studieorientering Rogaland 2016

Skrevet av: Susanna King

Foto:

Oversikt over universitetsturneen Rogaland 2016

Dag Dato Hvor Tidspunkt Kontaktperson
 Søndag 24.jan St. Svithun hotell 20.00 asbjorn.jensen@uis.no
  UKE 4      
Mandag 25.jan Stavanger katedralskole 08:15-11:30 Pål David Blakely `pal.david.blakely@rogfk.no`
Tirsdag 26.jan Strand Vgs 12:00-15:00 Jofrid Hetland Vik <jofrid.hetland.vik@rogfk.no>
Onsdag 27.jan Bryne Vgs 12:00-15:00 Else Karin Lauritzen Else.Karin.Lauritzen@rogfk.no
Torsdag 28.jan Sonans 10.15-13.30  
Fredag 29.jan Vågen Vgs 08:15-11:15 Tommi Haukland tommi.haukland@rogfk.no
Fredag 29.jan Akademiet Vgs 12:15-15:00 hanne.fjorholm@akademiet.no
  UKE 5      
Mandag 01.feb Sandnes vgs 08:15-15.00 anne.merethe.tolo.ovstebo@skole.rogfk.no
Tirsdag 02.feb Ølen Vgs  08:15-11:30 Jens Martin Martinsen <Jens.Martin.Martinsen@rogfk.no>
Onsdag 03.feb HSH MESSEN 09:15-15:00 Anne Beth Kalland-Olsen <anne.beth.kalland-olsen@rogfk.no>
Torsdag 04.feb Bergeland Vgs 08:15-11:30 Jorunn Helen Nilsen <jorunn.helen.henderson@rogfk.no>
Torsdag 04.feb Hetland vgs/Godalen Vgs 12:15-15:00 Marit Haaland Gjerde <marit.h.gjerde@rogfk.no> (Hetland)
Fredag 05.feb Wang 12:00-15:00 Jan Helge Ueland "jhueland@wang.no" 905 66  467
  UKE 6      
Mandag 08.feb Jåttå vgs 08:15-11:30 Anne Kristin Halvorsen <Anne.Kristin.Halvorsen@rogfk.no>
Mandag 08.feb Gand vgs 12:15-15:00 asbjoerg.saeboe@skole.rogfk.no
Tirsdag 09.feb St Svithun Vgs 08:15-11:15 tove.handeland.helliesen@skole.rogfk.no
Tirsdag 09.feb St Olav vgs 12:15-15:00 Terje.Andreassen@rogfk.no
Onsdag 10.feb Randaberg vgs 08:15-11:30 Alv Egil Paulsen <alv.egil.paulsen@rogfk.no>
Torsdag 11.feb Sola vgs 12:00-15:00 Petra Rørvik 'Petra.Roervik@rogfk.no'
Fredag 12.feb Dalane Vgs 08:15-11:30 Jon Arne Hoås jon.arne.hoas@rogfk.no

Kontaktpersoner

Ansvarlig institusjon

Universitetet i Stavanger

55 58 87 90

Praktisk organisering

Susanna King

46 79 77 15

Turneleder